ԿԱՅՔԻ ԱՅՑԵԼՈՒԻ ՀԱՄԱՁԱՅՆՈՒԹՅՈՒՆ
Տրամադրելով իր անձնական տվյալները՝ կայքի այցելուն համաձայնություն է տալիս մշակել, պահպանել և օգտագործել իր անձնական տվյալները «Անձնական տվյալների մասին» օրենքի հիման վրա հետևյալ նպատակներով.
- Օգտատիրոջ գրանցում կայքում
- հաճախորդների աջակցության իրականացում
- Օգտագործողի կողմից մարքեթինգային իրադարձությունների վերաբերյալ տեղեկատվության ստացում
- Վաճառողի կողմից Գնորդի նկատմամբ պարտավորությունների կատարում
- աուդիտի և այլ ներքին հետազոտությունների իրականացում մատուցվող ծառայությունների որակի բարելավման նպատակով
Անձնական տվյալների տակ հասկացվում է անձնական բնույթի ցանկացած տեղեկատվություն, որը թույլ է տալիս պարզել կայքի այցելուի անձը, օրինակ՝
- Ազգանուն, Անուն, Հայրանուն
- Ծննդյան ամսաթիվ
- Կոնտակտային հեռախոսահամար
- Էլ. փոստի հասցե
- Փոստային հասցե
Կայքի այցելուների անձնական տվյալները պահպանվում են բացառապես էլեկտրոնային կրիչների վրա և մշակվում են ավտոմատացված համակարգերի օգտագործմամբ, բացառությամբ այն դեպքերի, երբ անձնական տվյալների ոչ ավտոմատացված մշակումն անհրաժեշտ է օրենսդրության պահանջների կատարման կապակցությամբ։
Վաճառողը պարտավորվում է ստացված անձնական տվյալները չփոխանցել երրորդ անձանց, բացառությամբ հետևյալ դեպքերի.
- պետական իշխանության լիազորված մարմինների հարցումներով միայն օրենսդրությամբ սահմանված հիմքերով և կարգով
- ռազմավարական գործընկերներին, ովքեր աշխատում են Վաճառողի հետ ապրանքներ և ծառայություններ մատուցելու համար, կամ նրանց, ովքեր օգնում են կայքի սեփականատիրոջը ապրանքներ և ծառայություններ վաճառել սպառողներին:
Մենք երրորդ անձանց տրամադրում ենք անձնական տվյալների նվազագույն ծավալ, որն անհրաժեշտ է միայն պահանջվող ծառայությունը մատուցելու կամ անհրաժեշտ գործարքը կատարելու համար: Կայքի սեփականատերն իրավունք ունի միակողմանի կարգով փոփոխություններ կատարել սույն կանոններում, պայմանով, որ փոփոխությունները չեն հակասում գործող օրենսդրությանը: Սույն կանոնների պայմանների փոփոխություններն ուժի մեջ են մտնում կայքում հրապարակվելուց հետո:

Ищите нас в соцсетях...
Предоставляя свои персональные данные, посетитель сайта даёт согласие на обработку, хранение и использование своих персональных данных на основании ФЗ № 152-ФЗ «О персональных данных» от 27.07.2006 г. в следующих целях:
1. регистрации Пользователя на сайте
2. осуществление клиентской поддержки
3. получения Пользователем информации о маркетинговых событиях
4. выполнение Продавцом обязательств перед Покупателем
5. проведения аудита и прочих внутренних исследований с целью повышения качества предоставляемых услуг
Под персональными данными подразумевается любая информация личного характера, позволяющая установить личность посетителя сайта такая как:
1. Фамилия, Имя, Отчество
2. Дата рождения
3. Контактный телефон
4. Адрес электронной почты
5. Почтовый адрес
Персональные данные посетителей сайта хранятся исключительно на электронных носителях и обрабатываются с использованием автоматизированных систем, за исключением случаев, когда неавтоматизированная обработка персональных данных необходима в связи с исполнением требований законодательства.
Продавец обязуется не передавать полученные персональные данные третьим лицам, за исключением следующих случаев:
1. по запросам уполномоченных органов государственной власти РФ только по основаниям и в порядке, установленным законодательством РФ
2. стратегическим партнерам, которые работают с Продавцом для предоставления продуктов и услуг, или тем из них, которые помогают владельцу сайта реализовывать продукты и услуги потребителям.
Мы предоставляем третьим лицам минимальный объем персональных данных, необходимый только для оказания требуемой услуги или проведения необходимой транзакции. Владелец сайта оставляет за собой право вносить изменения в одностороннем порядке в настоящие правила, при условии, что изменения не противоречат действующему законодательству РФ. Изменения условий настоящих правил вступают в силу после их публикации на Сайте.